Bycie minimalistą jest całkowicie osiągalne.

Bycie minimalistą jest całkowicie osiągalne.

Zostanie minimalistą jest całkowicie osiągalne. Moja rodzina jest żywym dowodem. Byliśmy po prostu typową czteroosobową rodziną mieszkającą na przedmieściach, gromadzącą tyle rzeczy, na ile pozwalają nasze dochody i karty kredytowe. Potem znaleźliśmy minimalizm. Oparliśmy się na minimalistycznym stylu życia i nigdy nie wrócimy do wcześniejszego stylu życia. Jesteśmy żywym dowodem na to, że proste życie jest całkowicie osiągalne (i wyjątkowe) dla każdego, kto go szuka.

Zwykle uważam, że ci, którzy są ogólnie zainteresowani wiedzą więcej i poświęcają czas na zadawanie pytań uzupełniających, przyciągają zasady minimalistycznego stylu życia. W końcu oferuje prawie wszystko, o co od dawna prosiło nasze serce.

Jeśli ta perspektywa jest zupełnie obca i potrzebujesz więcej wskazówek..

Pewnie zadajesz sobie pytanie czy minimalistyczne życie Cię czasem nie zanudzi?

Minimalistyczne życie jest przeciwieństwem nudy. Usuwa przyziemne czynności, które zabierają czas z naszymi bliskimi. Pomimo tego, że za dwa dni i tak czeka mnie naprawa pomp czy wizyta u lekarza – ale nie o to tutaj chodzi. Kiedy pozbędziemy się tego, co niepotrzebne, będziemy w stanie zdecydować, co będzie definiować nasze życie.

Niektórzy podróżują po świecie w pełnym wymiarze godzin. Inni będą bardziej zaangażowani w życie swoich rodzin. Bycie minimalistą pozwala nam wieść lepsze życie z bardziej pasjonującym dążeniem do naszych największych celów.

Previous post Minimalizm to wolność od nowoczesnej manii.
Next post Jak możesz uprościć swoje życie?