Cztery kroki do lepszego i prostego życia.

Cztery kroki do lepszego i prostego życia.

1. Twoje negatywne myśli – Większość negatywnych emocji jest całkowicie bezużyteczna. Żal, zgorzknienie, nienawiść i zazdrość nigdy nie poprawiły jakości życia pojedynczego człowieka. Weź odpowiedzialność za swój umysł. Przebacz przeszłe rany i zamień negatywne myśli na pozytywne.

2. Twój dług – jeśli dług trzyma cię w niewoli, zmniejsz go. Zacznij dzisiaj. Rób, co musisz, aby wydostać się spod jego ciężaru. Uwierz mi, ja mam to już za sobą. Po dodawaniu tego wpisu, będzie czekać na mnie naprawa pomp wtryskowych, a nie załamanie nerwowe, przez to, że nie mogę sobie na to pozwolić. Znajdź potrzebną pomoc i dowiedz się, jak wyjść z długów. Poświęć dziś luksus, by jutro cieszyć się wolnością.

3. Twoje słowa – użyj mniej słów. Niech twoja mowa będzie jasna i szczera. Miej na myśli to, co mówisz. Unikaj plotek.

4. Twoje złe odżywianie – Unikaj tłuszczów trans, rafinowanego zboża (białego chleba) i zbyt dużej ilości sodu. Zminimalizowanie tych składników poprawi twój poziom energii w krótkim okresie i twoje zdrowie w dłuższej perspektywie. Ponadto, w miarę możliwości, ogranicz spożycie leków dostępnych bez recepty – pozwól swojemu organizmowi leczyć się w naturalny sposób, zamiast budować uzależnienie od substancji.

Previous post Jak możesz uprościć swoje życie?
Next post Małe rzeczy, które powstrzymują cię od poprawienia jakości swojego życia.